صلح مشاهده سرگرمی خیابان انقلاب تصویر

صلح: مشاهده سرگرمی خیابان انقلاب تصویر ایران انتشار سرگرمی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش هر لحظه دغدغه تیم ملی را داشته است / ساکت

دبیر کل فدراسیون فوتبال می‌گوید همایش دبیران هیات‌های فوتبال استان‌ها جهت ارتباط بیش‌تر با هیات‌های فوتبال استان‌ها برگزار شد. 

کی‌روش هر لحظه دغدغه تیم ملی را داشته است / ساکت

ساکت: کی روش هر لحظه دغدغه تیم ملی را داشته است

عبارات مهم : ایران

دبیر کل فدراسیون فوتبال می گوید همایش دبیران هیات های فوتبال استان ها جهت ارتباط بیش تر با هیات های فوتبال استان ها برگزار شد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا ساکت صبح چهارشنبه در حاشیه همایش دبیران فوتبال راجع به این همایش، اظهار کرد: با در نظرگرفتن این که دبیران هیات استان ها بازوی اجرایی هستند، بعد از بررسی هایی که در سه ماه گذشته انجام دادیم، احساس کردیم جهت هیات های استان ها همایش های کمی برگزار شده است است.

کی‌روش هر لحظه دغدغه تیم ملی را داشته است / ساکت

لازم بود که جهت هم اندیشی و ارتباط هر چه بیش تر و آشنایی با قوانین و مقررات این همایش برگزار شود. امروز هم بخش های مدیریتی در برنامه وجود دارد و هم کمیته های متفاوت برنامه های ارزش در طول یک سال آینده را مطرح می کنند. هم چنین آخرین مقررات در بخش های مالی، اداری و … به اطلاع آن ها رسانده شد. ما با این همایش هم به دنبال تقدیر از هیات های استان ها بودیم و هم خواستیم که هویت سازمانی نیرومند تری را به آن ها ببخشیم.

او افزود: فراموش نکنید کلیه مصوبات و دستورالعمل ها و ارتباطات اجرایی را هیات های استان ها باید علمی کنند.

دبیر کل فدراسیون فوتبال می‌گوید همایش دبیران هیات‌های فوتبال استان‌ها جهت ارتباط بیش‌تر با هیات‌های فوتبال استان‌ها برگزار شد. 

دبیر کل فدراسیون فوتبال راجع به غیبت تاج در این همایش، تصریح کرد: متاسفانه با وجود توضیحاتی که در ابتدای صبح داده شد، یکی از خبرگزاری ها خبر غیبت مهدی تاج را منتشر کرد. حضور تاج در همایش امروز (چهارشنبه) برنامه ریزی شده است بود. قرار بود تاج در همایش امروز حضور داشته باشد، ولی همان طور که مستحضر هستید روز پنج شنبه جلسه بسیار مهمی در کمیته مسابقه های AFC در ژاپن داریم. به جهت بعضی مشکلاتی که در روند میزبانی ملی و باشگاهی می تواند جهت کشور عزیزمان ایران متصور شد، شامگاه دوشنبه جلسه اضطراری برگزار کردند و بر خلاف میل باطنی اش که می خواست در این همایش حضور داشته باشد، مجبور به حضور در جلسه اضطراری شد. البته تاج پیامش را با یک گفت وگوی تصویری اعلام کرد.

ساکت راجع به اوضاع تیم ملی، گفت : همان طور که مستحضر هستید سیاست های فدراسیون فوتبال مشخص هست. آن چیزی که من امروز خواهش می کنم تصویربرداری کنید زمین شماره دو ورزشگاه آزادی هست. ۶۶ کیلومتر از لوله هیتینگ این زمین آماده است و جهت کشت آماده سازی شده است هست. هزینه این کار به وسیله شهرداری منطقه ۲۲ پرداخت می شود و ما از آن ها تقدیر می کنیم. در مورد کمپ تیم ملی هم تاج توضیحات مورد نیاز را داده است و من شما را به مباحثی که تاج مطرح کرده بود رجوع می دهم.

او افزود: مردم، دولت و مجلس شورای اسلامی همه قلب ارزش جهت کشور عزیزمان ایران می تپد. فوتبال کشور عزیزمان ایران نماد شادابی و نشاط و برجستگی مردم کشور عزیزمان ایران هست. رسانه ها یار دوازدهم تیم ملی بودند، هستند و خواهند بود. از این که شما دغدغه تیم ملی را دارید تقدیر می کنم. همه مجموعه نظام و مردم حامی تیم ملی هستند و امیدواریم که تیم ملی با شایستگی مسیر موفقیت را طی کند.

کی‌روش هر لحظه دغدغه تیم ملی را داشته است / ساکت

دبیرکل فدراسیون فوتبال راجع به میزبانی کشور عزیزمان ایران برابر تیم های عربستانی، تصریح کرد: جلسه اضطراری تاج راجع به همین عنوان بود. یکی از دغدغه های جدی تاج این مبحث هست. تاج سفرهای طولانی را با وجود پرسشها جسمانی به جان می خرد تا به این موارد پیگیری کند.

ساکت در ادامه راجع به اخباری مبنی بر مبلغ هنگفت قرارداد کارلوس کی روش، گفت : کی روش یکی از موفق ترین مربیانی است که در فوتبال کشور عزیزمان ایران تاثیرگذاری زیادی داشته است و یک تحول فنی و اجرایی در تیم ملی به وجود آورده هست. این نشان می دهد که او از ظرفیت کیفی بالایی برخوردار هست. به نظر می رسد باید قدردان زحمات بازیکنان و کادر فنی تیم ملی باشیم. همان طور که قدردان مردم و رسانه های حامی تیم ملی بودیم. کی روش هر لحظه دغدغه تیم ملی را داشته است جهت آماده سازی بهتر.

دبیر کل فدراسیون فوتبال می‌گوید همایش دبیران هیات‌های فوتبال استان‌ها جهت ارتباط بیش‌تر با هیات‌های فوتبال استان‌ها برگزار شد. 

واژه های کلیدی: ایران | همایش | فوتبال | برگزاری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz